musea
elk bekend museum in Nederland

 

Nederland:

             

buitenland>>>

Alboriginal Art Museum Utrecht/UT

www.aamu.nl

Allard Pierson Museum Amsterdam/NH archeologisch museum

www.uba.uva.nl/apm

Amsterdams Historisch Museum Amsterdam/NH A'dam vanaf 1815

www.ahm.nl
Anne Frankhuis Amsterdam/NH www.annefrank.nl
Archeon Alphen a/d Rijn hoe men leefde in vroeger tijden www.archeon.nl
Autotron (Rosmalen, NB) oldtimers www.autotron.nl
Aviodome Schiphol/NH vliegtuigen  www.aviodrome.nl
Beurs van Berlage Amsterdam/NH www.beursvanberlage.nl
Bonnefantenmuseum Maastricht/LB oude & moderne kunst www.bonnefanten.nl
Boijmans van Beuningen Rotterdam/ZH oude & moderne kunst www.boijmans.rotterdam.nl
Boerhaave, Museum Leiden/ZH www.museumboerhaave.nl
Bijbels Museum Amsterdam NH www.bijbelsmuseum.nl
Catharijneconvent Utrecht/UT www.catharijneconvent.nl
Cobra Museum Amstelveen/NH mod. kunst www.cobra-museum.nl
De Appel Amsterdam/NH hedendaagse kunst NL www.deappel.nl
Drents Museum Assen/DR van archeologie tot textiel en kostuums www.drentsmuseum.nl
Filmmuseum Amsterdam/NH film  www.nfm.nl
Fort aan Den Hoek van Holland/ZH militair kustverdedigingsmuseum* www.forthvh.nl
Frans Hals museum Haarlem/NH Frans Hals, Jacob van Ruisdael e.a. www.franshalsmuseum.nl
Fries Museum Leeuwarden/FR www.friesmuseum.nl
Frisia Museum Spanbroek/NH www.frisiamuseum.nl
Gemeentearchief Amsterdam/NH archief, tentoonstellingen www.gemeentearchief.amsterdam.nl
Gemeentemuseum Den Haag/ZH Haagse school e.a. www.gemeentemuseum.nl
Global Hempmuseum Haarlem/NH hennep www.globalhempmuseum.nl
Groninger Museum Groningen/GR 'voor elck wat wils' www.groninger-museum.nl
Jan van der Togt Amstelveen/NH  www.jvdtogt.nl
Joods Historisch Museum Amsterdam/NH www.jhm.nl
Jopie Huisman Museum Workum/FR Jopie H. www.jopiehuismanmuseum.nl
Kröller Müller Het Nationale Park De Hoge Veluwe 19e/20e eeuw, Van Gogh www.kmm.nl
Kunsthal Rotterdam/ZH moderne kunst www.kunsthal.nl
Legermuseum Delft Middeleeuwen www.legermuseum.nl
Letterkundig Museum museum voor letterkunde www.letmus.nl
Limburgs Museum Venlo/LIM www.limburgsmuseum.nl
Madame Tussauds Amsterdam, NH wassenbeeldenmuseum www.madame-tussauds.com
Maritiem Museum Rotterdam maritieme zaken www.maritiemmuseum.nl
Mauritshuis Den Haag/ZH NL & Vlaamse kunst v/d 15e tot de 18e eeuw www.mauritshuis.nl
Muiderslot Muiden/NH kasteel www.noord-holland-tourist.nl/...
Museon Den Haag/ZH museum voor natuurwetenschap www.museon.nl
Museum Boerhaave Leiden/ZH www.museumboerhaave.nl
Museum Geelvinck Hinlopen Huis Amsterdam/NH www.geelvinckhinlopenhuis.nl
Museum Het Valkhof Nijmegen/GL Romeinse archeologie en Pop Art onder 1 dak www.museumhetvalkhof.nl
Museum Stoomtram Hoorn-Medemblik/NH www.museumstoomtram.nl
Museum van Oudheden Leiden/ZH www.rmo.nl
Museum voor Communicatie Den Haag/ZH www.muscom.nl
Museum voor Volkenkunde Rotterdam/ZH www.wereldmuseum.rotterdam.nl
Museum voor Volkenkunde Leiden/ZH www.rmv.nl
Nieuwe Kerk Amsterdam/NH www.nieuwekerk.nl
Naturalis Leiden/ZH natuurhistorisch, v/d Oerknal tot Nu www.naturalis.nl
Nationaal Museum van Speelklok tot Pierement Utrecht/UT muziekinstrumenten www.museumspeelklok.nl
Nederlands Spoorwegmuseum Utrecht/UT www.spoorwegmuseum.nl
Nemo (v/h New Metropolis) Amsterdam/NH techniek, kinderen www.e-nemo.nl
Omroepmuseum Hilversum/NH omroep www.omroep.nl/omroepmuseum
Openluchtmuseum Arnhem/GL het dagelijks leven van toen en nu www.openluchtmuseum.nl
Paleis Het Loo Apeldoorn/GL Nationaal Museum www.hetloo.nl
Paleis op de Dam Amsterdam/NH www.kon-paleisamsterdam.nl
Rembrandthuis Amsterdam/NH Rembrandt  www.rembrandthuis.nl
Rijksmuseum Amsterdam/NH Rembrandt e.a. www.rijksmuseum.nl
Scheepvaartmuseum Amsterdam/NH maritiem museum www.generali.nl/scheepvaartmuseum...
Schoolmuseum Laren/NH  www.schoolmuseum.nl
Stedelijk Museum Amsterdam/NH moderne kunst www.stedelijk.nl
Stedelijk Museum Schiedam/ZH moderne kunst* www.stedelijkmuseumschiedam.nl
Teylers museum Haarlem/NH kunst en wetenschap, het oudste in NL www.teylersmuseum.nl
Theatermuseum Amsterdam/NH www.theatermuseum.nl
Tropenmuseum Amsterdam NH mensen i/d tropen e/d subtropen www.kit.nl/tropenmuseum
Universiteitsmuseum Utrecht/UT www.museum.uu.nl
Van Abbemuseum Eindhoven/NB www.vanabbemuseum.nl
Van Gogh Museum Amsterdam/NH Van Gogh www.vangoghmuseum.nl
Vestingmuseum Naarden/NH vestingstad www.vestingmuseum.nl
Westfries Museum Hoorn/NH www.wfm.nl
Witte de With Rotterdam/ZH www.wdw.nl
Zeehavenmuseum IJmuiden/NH www.zeehavenmuseum.nl
Zuiderzeemuseum Enkhuizen/NH www.zuiderzeemuseum.nl
Zuid-Limburgse Stoomtreinmaatschappij Simpelveld/LIM www.zlsm.nl

algemeen:

 
Museum.nl verzamelsite over musea www.museum.nl
Musea Rotterdam verzamelsite www.musearotterdam.nl
Canalbus Amsterdam/NH vaart en stopt bij musea, gratis voordeelbonnen www.canal.nl
Museumboot Amsterdam/NH vaart en stopt bij musea, gratis voordeelbonnen www.lovers.nl
Museumjaarkaart  tel. 0900-4040910 www.museumjaarkaart.nl
Museumserver verzamelsite www.museumserver.nl

<<< Archeologie...

 

<<< Attractieparken/themaparken...

 

<<< Exposities (nu)...

 

<<< Dagje uit algemeen...

 

<<< Kastelen...

 

<<< Kunst algemeen...

 

<<< Musea buitenland...

 

<<< Steden Nederland...

 

[adv.]

  
  
  
  

Voor het laatst bijgewerkt op 20-04-2010
28-01-14*By Gerrit
Voor het eerst geplaatst op 09-09-00

<<< home